Museum of water

Wikimedia Commons
Wikimedia Commons category: Museum of water (Moscow)

Geographical coordinates: 55.72924 37.65696

Wikipedia

English translation from Russian

The Water Museum is an environmental information center dedicated to the history of Moscow's plumbing and sewage systems, water treatment technologies and responsible consumption.

Source: Музей воды (Москва)

Russian Музей воды (Москва)

Музей Воды — информационно-экологический центр, посвящённый истории развития водопроводных и канализационных систем Москвы, технологиям очистки воды и вопросам её ответственного потребления.

Source: Музей воды (Москва)

Ukrainian Музей води (Москва)

Музей води — музей в Москві, заснований 15 червня 1993 року. Один з найперших водних музеїв країни, відомчо підпорядкований «Мосводоканалу». Музей розташовано в старовинній московської місцевості Крутіци (в давнину село, яке пізніше поглинуло міста) на території пам'ятника промислової архітектури кінця XIX — початку XX століть, будівлі, в якій з 1898 року знаходилася Головна каналізаційна насосна станція столиці. Ця станція будувалася за проектом російського архітектора М. К. Геппенера.

Експозиція, представлена в музеї, складається з двох розділів. Перший присвячено історії води і містить експонати, пов'язані з будівництвом водопроводу і каналізації та їх розвитком. Другий розділ показує сучасний стан справ міських інженерних споруд, представляючи всю складність процесу забору води з природних водойм, її очищення і обробки, а також подальшій подачі промисловим і індивідуальним споживачам. Також розкривається тема нейтралізації і утилізації каналізаційних стоків у масштабах мегаполісу.

Source: Музей води (Москва)

Wikivoyage

Russian Музей воды ОАО «Мосводоканал»

Музей расположен на территории первой канализационной насосной станции Москвы, введенной в эксплуатацию в 1898 году и обслуживавшей 219 домовладений. Само здание музея построено позже в 1947—1948 годах. На двух его этажах представлено множество экспонатов, знакомящих с историей возникновения и развития сетей водоснабжения Москвы.

Address Саринский проезд, 13
Typedo
Last Edit2017-04-24
be Музей вадыhy Ջրի թանգարանru Музей воды (Москва)uk Музей води (Москва)
Wikidata Updated: Fri Jul 23 2021 10:18:23